Dnia 1 maja 2017r. w Górnośląskim Parku Etnograficznym uczniowie klasy 4b wzięli udział w kolejnej już kweście na rzecz Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „Hospicjum” w Chorzowie. Dzięki wspaniałym Wolontariuszom pomaganie to przyjemność!

IMG 20170501 113421

IMG 20170501 115210

Od września ubiegłego roku nasza szkoła aktywnie realizuje zadania, które sama sobie wyznaczyła w ramach  X kampanii „Pola Nadziei”  chorzowskiego hospicjum.

Przypominamy, że zbiórka makulatury w szkole nieustannie trwa. W tym roku szkolnym nadal ma ona formę konkursu międzyklasowego. Dla klasy, która zbierze najwięcej makulatury na koniec roku szkolnego przewidziana jest nagroda.

img036            img037            img038

Zakończyliśmy akcję Góra Grosza!

Podziękowanie za kasztanobranie dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach

W naszej jesiennej akcji brało udział bardzo wielu uczniów ale też ich rodziny. W efekcie, jak już informowaliśmy, zebranych zostało 6250 kg.

To już siedemnasta edycja Góry Grosza – zachęcamy wszystkie klasy do przyłączenia się i wspólnej zabawy! Czas trwania: 28 listopada – 9 grudnia.