Dnia 1 maja 2017r. w Górnośląskim Parku Etnograficznym uczniowie klasy 4b wzięli udział w kolejnej już kweście na rzecz Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „Hospicjum” w Chorzowie. Dzięki wspaniałym Wolontariuszom pomaganie to przyjemność!

IMG 20170501 113421

IMG 20170501 115210

Od września ubiegłego roku nasza szkoła aktywnie realizuje zadania, które sama sobie wyznaczyła w ramach  X kampanii „Pola Nadziei”  chorzowskiego hospicjum.

Przypominamy, że zbiórka makulatury w szkole nieustannie trwa. W tym roku szkolnym nadal ma ona formę konkursu międzyklasowego. Dla klasy, która zbierze najwięcej makulatury na koniec roku szkolnego przewidziana jest nagroda.

Podziękowanie za kasztanobranie dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach

W naszej jesiennej akcji brało udział bardzo wielu uczniów ale też ich rodziny. W efekcie, jak już informowaliśmy, zebranych zostało 6250 kg.

To już siedemnasta edycja Góry Grosza – zachęcamy wszystkie klasy do przyłączenia się i wspólnej zabawy! Czas trwania: 28 listopada – 9 grudnia.