….16 listopada szkolna drużyna w składzie: Dominika K. 6a, Wojciech B.6d i Jakub P. 6a udała się na XI Rejonowy Konkurs  „Słów cięcie- gięcie, czyli potyczki językowe” do SP nr 14 w Chorzowie.

Jak co roku w bibliotece szkolnej, obchodziliśmy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

W piątek 26 listopada w szkolnej świetlicy pojawił się teatrzyk kukiełkowy.

W naszej szkole z tej okazji klasy piąte wykonały plakaty dotyczące szkodliwości palenia papierosów oraz biernego palenia.

III Koncert to prawdziwa niespodzianka: kwintet instrumentów dętych blaszanych: dwie trąbki, puzon, waltornia i tuba.

16 listopada 2015 r. w jesiennych warunkach, klasy VIb i Ve wyruszyły na pięciodniową wycieczkę do Dusznik Zdroju.

Dnia 13 listopada absolwenci Przedszkola Miejskiego Nr 8 Krasnala Hałabały w Świętochłowicach, którzy obecnie uczęszczają do klasy 2a mieli przyjemność  powrócić w mury dawnej placówki.

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach w dniu 10 listopada odbyła się Akademia z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Uczniowie klasy 2a mieli okazję podsumować zdobytą wiedzę i podzielić się szerszymi wiadomościami w czasie prezentacji własnych działań w ramach tematu „Projekt POGODA”.

Listopad jest miesiącem, w którym dni są coraz bardziej szare, a zmrok zastaje nas wcześnie.

„Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie (…)”

Uwaga! Uwaga! Najnowsze doniesienia ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach!