16 września odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Bezkonkurencyjna okazała się Laura P. z klasy VI d, która zdobyła 67 głosów

i tym samym została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016.

Pozostali członkowie zarządu to:

• Julia P. – VI d – z-ca przewodniczącego
  • Jakub P. – VI a – sekretarz

Podczas spotkania 17 września 2015 r, Zarząd Samorządu Uczniowskiego, wraz z trójkami klasowymi i opiekunem Samorządu, ustalili plan pracy

na rok szkolny 2015/2016.

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i zaproponowali kilka bardzo ciekawych pomysłów.

Jedną z pierwszych zaplanowanych rzeczy, była dyskoteka szkolna z okazji DNIA CHŁOPCA, która odbyła się 30 września.

Samorząd Uczniowski pomógł podczas uroczystości „Pasowania na ucznia” oraz obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

3 marca 2015 roku, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz ze swoi opiekunem, wzięli udział w spotkaniu z Anna Maria Wesołowska. Na spotkanie zostaliśmy zaproszeni przez Szkołę Podstawową Nr 8 ze Świętochłowic, za co serdecznie dziękujemy.

"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”.

W podzięce za trud włożony w naszą edukację, samych radości i sukcesów

życzy Samorząd Uczniowski…

Teachers Day

We wrześniu wiele się działo w Samorządzie Uczniowskim.