Szanowni Rodzice.

W związku z Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty w dniach od 8 kwietnia 2019r. do odwołania, szkoła nie będzie pełniła funkcji dydaktyczno-wychowawczej.

Oznacza to, że w okresie strajku:

- nie będą odbywały się zajęcia lekcyjne,

- nie będzie pracować świetlica szkolna,

- nie będą również wydawane obiady w stołówce szkolnej.

Dlatego prosimy Państwa o zapewnienie Waszym Dzieciom, a naszym Uczniom pełnej opieki w czasie trwania tej akcji protestacyjnej. Prosimy o zrozumienie i w wsparcie wobec zaistniałej sytuacji. Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach. Prosimy o śledzenie wiadomości na stronie internetowej szkoły

 

  W dniach 8-10 kwietnia 2019r. trwają rekolekcje wielkopostne. Nauka rekolekcyjna dla uczniów klas I-IV w tych dniach będzie trwać w godzinach od 9:15 do 10:15, dla klas V - VIII w godzinach od 10:45 - 11:45

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki podczas rekolekcji wielkopostnych oraz na okres trwania strajku.