Szkolny Zespół Pieśni i Tańca PIAŚNIKI
Próby odbywają się w każdy wtorek w godzinach 18:00- 19:00. Zapraszamy...Strona www ... zapraszamy ->

"To moje pierwsze miejsce na podium w recytacji poza szkołą" - powiedział wzruszony Bartosz Dworniczak, zwycięzca pierwszego miejsca w kategorii dzieci z klas I-IV 

podczas Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w ramach roku Zbigniewa Herberta "Spotkania z Panem Cogito". Bartosz recytował utwór "Wilk i owieczka", z prawdziwą wirtuozerią wczuwając się w role bohaterów.

Wyróżnienie zdobyła także Oliwia Chińska, która zaprezentowała dojrzałą interpretację utworu "Wybrańcy gwiazd".

Czworo uczniów Jedynki (Bartosz, Oliwia, a także Oliwier Durasiewicz i Agata Nocoń), którzy zostali wyłonieni podczas szkolnych eliminacji, reprezentowało nas w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Chorzowskiej. Dzieci mierzyły się z trudną refleksyjną literaturą. Gratulujemy odwagi występowania i myślenia!