Szkolny Zespół Pieśni i Tańca PIAŚNIKI
Próby odbywają się w każdy wtorek w godzinach 18:00- 19:00. Zapraszamy...Strona www ... zapraszamy ->

Czy jesteśmy tolerancyjni wobec innych kultur, otwarci na świat? Warsztaty w ramach projektu „Let’s meet different cultures” pozwolą uczniom naszej szkoły poznać obce kultury i nauczyć się szacunku dla odmienności kulturowej.

23 listopada rozpoczął się cykl spotkań z obcokrajowcami. Gościliśmy Gizem Duran oraz Ogün Burak Öncül- wolontariuszy z Turcji, którzy stali się ambasadorami swojego kraju przedstawiając nam jego historię, język oraz zwyczaje.

Celem projektu „Let’s meet different cultures” jest budowanie postawy akceptacji wobec innych kultur oraz tolerancji wobec osób o odmiennym pochodzeniu. Warsztaty prowadzone są w języku angielskim, uczniowie mają więc okazję, aby udoskonalić swoje umiejętności oraz przełamać bariery językowe.

Agnieszka Bryłka

 lets4lets1lets3lets2