Szkolny Zespół Pieśni i Tańca PIAŚNIKI
Próby odbywają się w każdy wtorek w godzinach 18:00- 19:00. Zapraszamy...Strona www ... zapraszamy ->

Dnia 30 maja miała miejsce uroczystość szkolna  „Z Europą za pan brat”.

Uroczystość odbyła się w CKŚ na Zgodzie. Ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018  tegoroczna impreza przebiegała  pod hasłem „Łączy nas piłka”.  Drużyny klasowe zmagały się z pytaniami z zakresu znajomości piłkarzy i trenerów, koszulek klubowych, europejskich klubów piłkarskich ich stadionów oraz herbów. Zawodnicy musieli również podołać  konkurencji sprawnościowej.  Wszystkie konkursy były przeplatane występami tanecznymi oraz wokalnymi uczniów naszej szkoły. Cała społeczność uczniowska naszej szkoły świetnie się bawiła. Zwycięzcami  w kl. VI-VII została klasa VIIB. Natomiast  w grupie młodszej – kl. IV-V – wygrała klasa VA.

Sponsorami nagród na tą uroczystość byli: Rada Rodziców naszej szkoły, Wydział Promocji naszego Miasta, Firma PKM Katowice.

Wszystkim sponsorom składamy serdeczne podziękowania.

DSC_0058.JPG

 

DSC_0020.JPG

 

DSC_0010.JPG

 

DSC_0015.JPG

 

DSC_0026.JPG

 

DSC_0084.JPG