Dzieci zakwalifikowane w roku szk.2018/2019 - rocznik 2011    

               

                Nazwisko i imię

                Bartniczek Cezary

                Bator Borys

                Bednarek Zuzanna

                Beneś Filip

                Białobrzewski Patryk

                Binias Wiktoria

                Blaska Piotr

                Blondzik Wiktor

                Bomba Milena

                Brylczak Adam

                Bryła Gaja

                Bryłka Leon

                Buchta Leon

                Bula Barbara

                Burczy Renata

                Całka Bartek

                Chmielewski Kacper

                Cichoń Karol

                Czochara Eliza

                Czyż Alan

                Ćwięczek Martyna

                Derlatka Daniel

                Dobiński Karol

                Durasiewicz Wiktoria

                Galiszewska Laura

                Gawron Wiktor

                Gierczak Vanessa

                Gondek Wanesa

                Gonsior Michalina

                Halamus Bartosz

                Harasim Mateusz

                Harazim Katarzyna

                Hawlicki Tomasz

                Herman Kamil

                Horzombek Tola

                Jabłoński Kajetan

                Jackowska Małgorzata

                Jaskólski Kamil

                Jędrysik Mateusz

                Kalka Szymon

                Kępa Daria

                Kolczyńska Karolina

                Koloska Kinga

                Kowolik Alicja

                Kozłowska Zuzanna

                Kras Beata

                Król Nikola

                Labus Jakub

                Łużniak Nadia

                Marczuk Hanna

                Michalak Sandra

                Mozgalik Piotr

                Mrugała Miłosz

                Mura Zuzanna

                Niewiarowski Mateusz

                Nowakowska Martyna

                Ochman Przemysław

                Ogiewa Mateusz

                Olechnowska Roksana

                Opała Marta

                Orzeł Kamila

                Peretiatkowicz Michał

                Piech Kamil

                Piechnik Marta

                Pietrzak Natalia

                Pięta Jagoda

                Pluta Bartosz

                Przełonczkowska Klara

                Rudzka Jagoda

                Ryszka Igor

                Ryś Zuzanna

                Sega Zuzanna

                Skowronek Gabriel

                Slotta Piotr

                Słupik Sandra

                Smołka Michał

                Sobotka Kuba

                Sokolik Maja

                Sokolik Paulina

                Spyra Maksymilian

                Stępień Zofia

                Stodolka Jan

                Suchłabowicz Bruno

                Szewczyk Radosław

                Szol Tomasz

                Szustak Anastasia

                Ślizewska Roksana

                Teister Paweł

                Więcek Mirosław

                Wites Wojciech

                Włodarska Liwia

                Wójcik Piotr

                Zielińska Aleksandra

                Zielińska Weronika

                Żyła Oliwier

                Żyracka Sara