Lp.

Nazwisko i imię

                                       SALA

  1. 1. 

Aleksa Anna

115

  1. 2. 

Badurczyk Natalia

214a

  1. 3. 

Ber Dorota

                                                218

  1. 4. 

Borys Wioleta

------------

  1. 5. 

Cichy Ilona

                                          ------------

  1. 6. 

Czyżewska -Knap Klaudia

111

  1. 7. 

Drabek Adam

Pok. WF

  1. 8. 

Drewa Dorota

Pok.nauczycielski

  1. 9. 

Flicińska Katarzyna

Pok. WF

  1. 10. 

Garcarczyk Aurelia

202

  1. 11. 

Głowacka Małgorzata

                                               -------------

  1. 12. 

Goik Joanna

204 – 16.30-17.30

  1. 13. 

Grela Marzena

Pok. pedagoga szkolnego

  1. 14. 

Horzombek Aleksandra

                                           103

  1. 15. 

Iwan Łukasz

                                             Pok. WF

  1. 16. 

Janaszke Damian

Pok. WF

  1. 17. 

Jaskólska Alina

Pok. nauczycielski

  1. 18. 

Jendrzejewska Bogumiła

-------------

  1. 19. 

Józefowska Katarzyna

                                    Pok. nauczycielski

  1. 20. 

Kanclerz Irena

101

  1. 21. 

Kapłańska Beata

219

  1. 22. 

Kochan Aleksandra

102

  1. 23. 

Kołodziej Bożena

214

  1. 24. 

Konopka Ewa

Pok. pedagoga szkolnego

  1. 25. 

Kremer Dorota

214

  1. 26. 

Kryściak Jolanta

świetlica

  1. 27. 

Ks. Jakub Dąbrowski

Parafia

  1. 28. 

Kulig Ilona

114

  1. 29. 

Langer Magdalena

204    

  1. 30. 

Laska Iwona

215

  1. 31. 

Lesznik Monika

-------------

  1. 32. 

Maciejowska Bożena

świetlica

  1. 33. 

Makowska Iwona

                                                 205

  1. 34. 

Malicka Małgorzata

112 biblioteka

  1. 35. 

Ks. Michalik Krzysztof

Parafia

  1. 36. 

Mika Alina

208

  1. 37. 

Morcinek Barbara

pok. nauczycielski

  1. 38. 

Moritz Kamil

Pok. WF

  1. 39. 

Nawrath Jolanta

207 - wywiadówka

  1. 40. 

Nowak Jolanta

                 09.05.2018r.        104         17.30-18.30

  1. 41. 

Nowak Lucyna

102a

  1. 42. 

Olejniczak Elżbieta

114

  1. 43. 

Olejniczak Marta

                 09.05.2018r.           114     17.00-18.00

  1. 44. 

Osadnik Beata

107  

  1. 45. 

Planta Barbara

gabinet w-ce dyr.

  1. 46. 

Roter Bożena

104

  1. 47. 

Roter Grażyna

gabinet w-ce dyr.

  1. 48. 

Skonieczna Katarzyna        

pok. naucz.

  1. 49. 

Słaby Beata

Pok. WF

  1. 50. 

Smolarz Joanna

-----------

  1. 51. 

Sparwasser Dorota

Pok. WF

  1. 52. 

Stalmach Ewa

-------------

  1. 53. 

Synoczek Danuta

-----------

  1. 54. 

Szweda Natalia

Świetlica

  1. 55. 

Tosta Barbara

119      

  1. 56. 

Ullmann Monika

218

  1. 57. 

Warzecha Magdalena

15.05.2018r.   pok. nauczycielski   16.00-17.00

  1. 58. 

Wichura Dorota

102

  1. 59. 

Więcławik Karolina

220

  1. 60. 

Wilk Aleksandra

                                                213

  1. 61. 

Wilk Karolina

                                             Pok. nauczycielski

  1. 62. 

Wiśniewska Alicja

Pok. nauczycielski     (212 – Prolider)

  1. 63. 

Ziemba Maria    

                                                   115          

  1. 64. 

Zower Urszula  

216