Szkolny Zespół Pieśni i Tańca PIAŚNIKI
Próby odbywają się w każdy wtorek w godzinach 18:00- 19:00. Zapraszamy...Strona www ... zapraszamy ->

26 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00 w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach, ul. Ligonia 46 odbył się finał trzeciej edycji Klasówki Powstańczej

Klasówka powstańcza ma za zadanie przywrócić pamięć o wydarzeniach, które miały miejsce prawie 100 lat temu. Tegoroczny podtytuł klasówki to „Udział oraz zaangażowanie na rzecz Powstań Śląskich Polaków z Wielkopolski". Naszym finalistą jest Bartosz Cierpka z 5 d. Znalazł się on w grupie najlepszej 30-stki i w czerwcu pojedzie na „pojedynek powstańczy” (jako zespół Prezydenta Świętochłowic) do  Poznania.  GRATULUJEMY Bartkowi godnego reprezentowania naszej szkoły!