W środę 6 grudnia do szkoły zawitał Święty Mikołaj. Klasa IIIe wraz z wychowawcą Danutą Synoczek oraz panią Agnieszką Tokarz przygotowała dla dzieci „Legendę o Świętym Mikołaju”.

Po przedstawieniu odwiedził zebranych Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami – uczniami klas starszych naszej szkoły. Dzieci zostały obdarowane przez Mikołaja i wraz z nim pośpiewały piosenki.                                                                                                                                                                                     Uczniowie z klasy IIIe chcąc być również Świętymi Mikołajami przybyli ze swoim przedstawieniem do Domu Złotej Jesieni w Świętochłowicach – Lipinach oraz do Przedszkola Miejskiego nr 8 im. Krasnala Hałabały w Świętochłowicach – Piaśnikach. Obu placówkom dziękujemy za gościnę oraz każde dobre słowo.

danka1 danka2 danka3 danka4 danka5 danka6 danka7