Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2014/2015 otwieramy nową stronę internetową naszej Szkoły!


Do jej budowy zastosowaliśmy najnowsze dostępne obecnie technologie. Strona reprezentuje metodykę responsive design, jest skalowalna i dostosowuje się do różnych rozdzielczości ekranu i urządzeń, na których może zostać wyświetlona. Umożliwia swobodne korzystanie ze swoich zasobów także użytkownikom tabletów i smartfonów. Nie powinna sprawiać problemów użytkownikom korzystającym z aktualnych przeglądarek takich jak: Internet Explorer w wersjach 9, 10 lub 11, Opery, Google Chrome, Safari czy Mozilli Firefox.

Liczymy, że nowa witryna naszej Szkoły trafi w gusta uczniów oraz rodziców i stanie się efektownym, jak i efektywnym źródłem informacji.

Będzie nam miło poznać opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne. Z uwagą przeczytamy wszystkie aby miejsce to było przyjazne nam wszystkim. Swoje uwagi i spostrzeżenia prosimy nadsyłać poprzez formularz kontaktowy pani Beaty Osadnik, która nadzoruje naszą stronę.

Oczywiście poprzednia strona do której byliśmy przyzwyczajeni i darzymy sentymentem, została zarchiwizowana i dostępna jest w naszym archiwum.