Dnia 13 listopada absolwenci Przedszkola Miejskiego Nr 8 Krasnala Hałabały w Świętochłowicach, którzy obecnie uczęszczają do klasy 2a mieli przyjemność  powrócić w mury dawnej placówki.

Na specjalne zaproszenie Pań wychowawczyń, które pamiętają jeszcze swoich wychowanków, uczniowie wybrali się na przedstawienie w wykonaniu grupy 4-latków. Spektakl poświęcony był tematyce jesieni. Miło było patrzeć, jak maluchy grają dla starszych koleżanek i kolegów oraz jak obecni uczniowie z radością wspominają swoje przygody z czasów przedszkolnych. Nie zabrakło wspólnej zabawy przy muzyce! Jednocześnie widać było zdziwienie i rozbawienie, jakie spowodowały malutkie krzesełka, stoliki i zabawki w sali przedszkolnej u części grupy. Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy tak ciepło przyjęci. Mamy nadzieję, że uda się częściej współpracować i umilać sobie wzajemnie czas takimi wydarzeniami jak to dzisiejsze.

IMG 3858