W dniu 27 października 2015 roku, w Wieżach KWK Polska w Świętochłowicach, odbyła się uroczysta Gala podsumowująca i kończąca „Akcję Haziel 2013-2015”.

Pani dyrektor Bogumiła Jendrzejewska, wraz z przewodniczącym Rady Rodziców Grzegorzem Gaborem, wyraziła wdzięczność i podziękowanie dla władz miasta, instytucji, zaprzyjaźnionych firm, rodziców oraz nauczycieli, za wkład jaki wnieśli w akcję tworzenia nowych toalet dla dzieci naszej szkoły.


Charakter Gali oparty został głównie na wręczeniu podziękowań i drobnych upominków, ale nie zabrakło też części artystycznej. Naszym gościom czas umilał występ zespołu „Zgrani Fest” pod kierownictwem pani Justyny Kramorz, który zaśpiewał po śląsku utwory „Abby”.

Tradycyjnie nie zabrakło pysznego, prawdziwego śląskiego poczęstunku.
Wspaniałym zakończeniem stała się możliwość zwiedzenia Wież KWK Polska w Świętochłowicach, dzięki czemu można było podziwiać piękną panoramę, a także poznać historię naszego miasta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.

 

DSC06830

DSC06840

DSC06855

DSC06867

DSC06871

DSC06876