Strona szkoły wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Już po raz kolejny w naszej szkole zbieramy prezenty pod choinkę dla dzieci z Ukrainy, Białorusi i Rumunii.

W ten sposób przyłączamy się do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Prezent pod choinkę". Wiem, że do świąt jest jeszcze trochę czasu, ale ze względu na procedury celne akcja ta musi zakończyć się do 10 listopada. Tylko w ten sposób prezenty trafią do dzieci na Boże Narodzenie.

Co zrobić?  Zapakuj swój prezent do pudełka po butach. Do środka możesz włożyć:

 

Co nie może być prezentem?

 

Na pudełku zaznacz czy prezent jest dla chłopca czy dziewczynki oraz do jakiej grupy wiekowej jest skierowany. Uwaga - prezent zawiąż sznurkiem - nie sklejaj, choć możesz ładnie obkleić pudełko :) Taką paczkę przynieś do sali 204 do pani Ilony Cichy do dnia 10 listopada. 

Za każdy dar serdecznie dziękuję w imieniu dzieciaków, dla których może to być jedyny prezent, jaki znajdą pod choinką. 

Odsłony: 762