Lp.

Nazwisko i imię

Temat -Zajęcia – KN                                                                                       Nr Sali

Inne zajęcia

  Badurczyk Natalia

Wtorek 16.20-17.05     Diagnoza                                                                                      216

Piątek   16.20-17.05                                                                                                        216

 
  Bartkowska Aleksandra

Poniedziałek 14.45 – 15.30 Zajęcia matematyczne kl. 5a,d,e,f                                            103

Wtorek         13.50 – 14.35 Zajęcia matematyczne kl. 4 a                                                  102

 
  Borys Wioleta Środa 13.00 – 15.00 Koło techniczne                                                                        świetlica  
  Ber Dorota

Czwartek 13.50-14.35   Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. V                              005

Piątek 12.50-13.35   Anglomaniacy –zajęcia rozwiązujące zainteresowania j.ang.                 005

 
  Cichy Ilona Czwartek 8.55 – 10.35 zajęcia z Plusem (dzieci zdolne i z problemami)                               220  
  Czyżewska -Knap Klaudia Poniedziałek 14.40 – 16.20 – Koło plastyczne                                                                    111  
  Drabek Adam

Wtorek 8.00-8.45   Doskonalenie umiejętności pływania kl. V e                                       basen

Czwartek 7.10-7.55                                                                                                     basen

 
  Dudziak Katarzyna

Poniedziałek 12.50 – 13.35 „Wiem coraz więcej” kl. II b –zajęcia dla uczniów z trudnościami                                                                                               005
Czwartek 9.50 – 10.35                                                                                                     218

 
  Fick Marta

Wtorek 8.55-9.40     „Wiem lepiej wiem więcej”                                                                 205

Czwartek 11.45-12.30                                                                                                     reg.

 
  Folkert Dorota Poniedziałek 14.35-16.20 Warsztaty artystyczne, zajęcia dla kl. V-VI                                   105  
  Garcarczyk Aurelia

Poniedziałek 8.00-8.45 Czytanie, pisanie i liczenie kluczem do sukcesów w nauce                 202
Wtorek 15.35-16.20                                                                                                         202

 
  Głowacka Małgorzata

Poniedziałek 12.50 – 13.35 Diagnoza                                                                                220

Wtorek 10.50 – 11.35

 
  Goik Joanna

Wtorek 8.00-8.45     Zajęcia z Plusem                                                                               204

Wtorek 9.40 – 10.35                                                                                                        119

 
  Horzombek Aleksandra

Wtorek 13.50 – 14.35 Zajęcia matematyczne dla kl. VI                                             harcówka

Piątek 13.00 – 14.35                                                                                                       102

 
  Iwan Łukasz

Wtorek 8.55-9.40     Nauka pływania kl. I-III                                                                 basen

Piątek 8.55-9.40

 
  Janaszke Damian

Poniedziałek 14.45-15.30 Kółko turystyczne kl. V b                                                            005

Czwartek 12.45-13.30 Kółko turystyczne kl. Va, VId                                                          005

Wtorek 12.50-13.35         Pływanie                                                                               basen

 
  Józefowska Katarzyna

Wtorek 13.50 – 14.35 Angielski z Plusem                                                                          115

Czwartek 13.50 – 14.35 Francuski „Parlons Frangais”                                                         220

 
  Kanclerz Irena

Poniedziałek 8.00-8.45     chór                                                                                         101

Wtorek 8.00-8.45     chór                                                                                                 101

 
  Kapłańska Beata

Poniedziałek 10.50 – 11.35 Zajęcia z plusem                                                                     219

Środa 8.00 – 8.50                                                                                                           219

 
  Kołodziej Bożena

Poniedziałek 14.35 – 15.30 Koło przyrodnicze                                                                   218

Czwartek 13.50 – 14.35                                                                                                  214

 
  Konopka Ewa Czwartek 14.45-16.20 Zajęcia dla dzieci z dysleksją dla klas IV                   gabinet pedagoga  
  Kryściak Jolanta Piątek 13.00 – 15.00 Kółko ruchowe                                                mała sala gimnastyczna  
  Ks. Dąbrowski Jakub Sobota 10.00-11.00 Dzieci Maryi – rozwijanie zainteresowań religijnych                         Parafia  
  Laska Iwona

Wtorek 10.50 – 11.35 „Chcę wiedzieć więcej” - zajęcia wyrównawcze                                  005

Środa 8.55 – 9.40                                                                                                   215/220

 
  Lesznik Monika Wtorek 13.00-15.00 Kółko plastyczne                                                                       świetlica  
  Malicka Małgorzata

Wtorek 15.00-16.30 Dyskusyjny Klub Edukacyjny                                         biblioteka – 112

W zaczarowanej krainie baśni i bajek” – zajęcia edukacyjno-czytelnicze

Zależnie od potrzeb zamienię

z zajęciami pierwszymi

  Morcinek Barbara Środa 13.40-15.10   Klub Miłośników Tradycji i Gwary                                                       201  
  Nawrath Jolanta

Poniedziałek 8.55-9.40 „Przyjaciele Zippiego”                                                                    220

Piątek 10.50-11.35                          

 
  Nowak Jolanta

Wtorek 7.10-8.00 Matematyka dla każdego klasy IV                                                          103 Czwartek 8.00-8.45 klasy VI a                                                                                         218

Piątek 7.10-8.00 klasy V                                                                                                  103

 
  Nowak Lucyna

Środa 9.50-10. Zajęcia dla dzieci świetlicowych w zakresie edukacji matematycznej i czytelniczej                                                                                                                              świetlica Czwartek 9.50-10.35                                                                                             harcówka

 
  Olejniczak Elżbieta

Wtorek 14.45-15.30 Rozwijanie czytelnictwa i pomoc uzupełniająca braków                          114

Środa 14.45-15.30 Przygotowanie do sprawdzianu kl. VI                                                    114

Czwartek 8.00-8.45 Przygotowanie do sprawdzianu kl. VI                                                   114

 
  Olejniczak Marta Czwartek 12.50-14.35 Warsztaty humanistyczne                                                               208  
  Osadnik Beata

Poniedziałek 7.10 – 7.55 Kółko informatyczne                                                                   107

Wtorek 13.50 – 14.35 Matematyka dla kl. IV                                                                     107

 
  Pyszny Romuald

Wtorek 10.50-11.35                                                                                                     basen

Czwartek 10.50-11.35                                                                                                 basen

 
  Roter Bożena

Poniedziałek 9.50-10.35   Wiem coraz więcej                                                                     005

Piątek 8.00 – 8.45                                                                                                           005

 
  Skonieczna Katarzyna Poniedziałek 14.45-16.20 Przygotowanie do sprawdzianu kl.VI                                            119  
  Słaby Beata

Środa 7.10-7.55 Pływanie klasy IV a, IV c, V c, V d                                                        basen

Piątek 12.30-13.15 Pływanie klasa II c                                                                          basen

 
  Smolarz Joanna

Wtorek 12.50-13.35   Diagnoza                                                                                        208

Czwartek 9.50-10.35                                                                                                       208

 
  Synoczek Danuta

Poniedziałek 11.00-12.00 Zajęcia twórcze                                                                 świetlica

Wtorek 10.00-11.00                                                                                                świetlica

 
  Sparwasser Dorota

Czwartek 12.50-13.35 „Gry i zabawy ruchowe” – kl. III a                                        sala gimn.

Piątek 8.55-9.40 Pływanie z dziećmi zdolnymi klasa III a                                                basen

 
  Tosta Barbara

Poniedziałek 14.45-15.30 Warsztaty z j. angielskiego kl. I e                                                212

Czwartek 10.50-11.35 zadanie-zdanie zajęcia dla kl. V a,b,g                                               105

 
  Więcławik Karolina

Wtorek 12.30-13.30 Zajęcia z Plusem                                                                               005 Czwartek 10.30-11.30                                                                                                     213            

 
  Wilk Aleksandra

Wtorek 13.50-14.35     Kółko przyrodnicze kl. IV                                                               213 Środa 13.50-14.35       - kl. V-VI                                                                                      213

 
  Wiśniewska Alicja

Poniedziałek   7.10-7.55 Przygotowanie do sprawdzianu kl. VI                                            212

Wtorek 13.50-14.35                                                                                                        212

 
  Witosz Natalia

Środa 12.50-13.35       Diagnoza                                                                                      005 Piątek 8.00-8.45                                                                                                              202

 
  Wylężek Maria

Poniedziałek 14.45-15.30 Koło historyczno-regionalne                                                         201

Wtorek 13.50-14.35                                                                                                         201

 
  Ziemba Maria

Poniedziałek 8.55-9.40   Ortografia                                                                            jadalnia

Wtorek 11.45-12.30                                                                                                         119

 
  Zower Urszula

Poniedziałek – 9.50-10.35 Badanie dojrzałości szkolnej                                                       208

Czwartek – 11.45-12.30                                                                                                   208