Drodzy Rodzice, uruchomiliśmy dla Was nową wersję dziennika elektronicznego firmy Vulcan. Mamy nadzieję, że aplikacja ta będzie pomocna w bieżącym sprawdzaniu postępów w nauce Waszych dzieci.

Przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji, prosimy zapoznać się z Regulaminem dziennika.

Aby się zalogować możesz skorzystać z poniższej instrukcji:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się powitalna strona systemu
2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Informacje na temat programu znajdziesz na zakładce Pomoc
Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.