Pod takim hasłem 18.11.2014 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie dla uczniów klas drugich, czwartych i szóstych.

W pierwszej części spotkania funkcjonariusze Ruchu Drogowego KMP w Świętochłowicach zwrócili uwagę uczniów na zagrożenia w ruchu drogowych  wynikające z rozpoczynającego się sezonu jesienno-zimowego, w warunkach ograniczonej widoczności pieszych na drodze.Potem zaprosili na projekcję filmu edukacyjnego, który miał na celu uświadomienie pieszym jak ważne jest posiadanie elementów odblaskowych na ubiorze ze względu na poprawę ich widoczności na drodze.W dalszej części spotkania uczniowie klasy szóstej zaprosili zgromadzonych na pokaz mody odblaskowej. Chcieli w ten sposób zachęcić swoich kolegów i koleżanki do noszenia materiałów odblaskowych i fluorescencyjnych  (np.kamizelek, opasek na ramię, świecących elementów przy butach i plecakach).

     Wszyscy pamiętajmy, że noszenie tych elementów zapewnia nam lepszą widoczność, a tym samym gwarantuje nasze bezpieczeństwo na drodze.

     Akcję promowania u uczniów mody  odblaskowej przygotowali uczniowie klasy 6 b pod kierunkiem nauczycielki  Lucyny Nowak.

 

 
 

 

ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
ODBLASKI
ODBLASKI ODBLASKI
VI_maraton
VI_maraton VI_maraton