Strona szkoły wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Wiemy, wiemy... do świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, ale chcąc zdążyć na czas trzeba zacząć już dzisiaj...

"Prezent pod choinkę" to ogólnopolska akcja charytatywna, która prowadzona jest w Polsce od 2001 roku, polega na przygotowywaniu przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe prezentów dla dzieci najuboższych, potrzebujących naszego wsparcia za granicą, a od 2013 roku do tych, którzy mieszkają na Ukrainie, Białorusi i w Rumunii. 

5 KROKÓW - JAK PRZYGOTOWAĆ SWÓJ PREZENT

  1. Weź pudełko po butach o wymiarach około 30/20/10 cm, pomaluj je lub oklej kolorowym papierem.
  2. Zdecyduj, dla kogo przeznaczysz prezent. Masz do wyboru dzieci w różnym wieku, dziewczynki i chłopców. Na pudełku naklej wybraną etykietę (chłopiec/dziewczynka w jakim wieku).
  3. Zapełnij pudełko. Jeżeli chcesz, możesz włożyć do środka swoje zdjęcie, adres czy list w języku ukraińskim, rosyjskim lub angielskim.
  4. Pudełko zwiąż gumką lub sznureczkiem - NIE ZAKLEJAJ - ułatwi to pracę kontroli celnej.

UWAGA! Paczka powinna zawierać tylko nowe rzeczy oraz oryginalnie zapakowane słodycze z datą ważności upływającą nie wcześniej niż 1 kwietnia 2015 roku.

Prezenty przynieś do sali 204 do p. Ilony Cichy do 9 listopada!. Wszystkie prezenty zostaną przekazane dzieciom na Ukrainie, Białorusi i Rumunii. Już dzisiaj dziękujemy za zaangażowanie w imieniu tych wszystkich dzieciaków, które czekają na niespodziankę.

Co może być prezentem?

Co nie może być prezentem?

 

Odsłony: 1539