Podziękowanie za kasztanobranie dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach

W naszej jesiennej akcji brało udział bardzo wielu uczniów ale też ich rodziny. W efekcie, jak już informowaliśmy, zebranych zostało 6250 kg.

To już siedemnasta edycja Góry Grosza – zachęcamy wszystkie klasy do przyłączenia się i wspólnej zabawy! Czas trwania: 28 listopada – 9 grudnia.

Zbiórka dla Burka

 Rusza coroczna jesienno-zimowa zbiórka darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Akcja trwa od 21 listopada do 16 grudnia.

CO JEST POTRZEBNE W SCHRONISKU ?...

Kochani, w odpowiedzi na liczne zapytania o to, co jest aktualnie najbardziej potrzebne w naszym schronisku, załączamy małą ściągę  ;)

- Karma sucha i mokra dla kotów

- Koce i ręczniki

- Fartuszki pooperacyjne dla psów i kotów

- Ostrza do maszynki Oster w rozm.: 5, 7, 8.5

- Szampony i odżywki do kąpieli dla psiaków

Rzeczy przynosimy do sali 107 -pani Beaty Osadnik, lub przekazujemy pani Beacie Fister

Z góry serdecznie dziękuję..

 

 

Już po raz kolejny możemy wziąć udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Prezent pod choinkę". Wszystkie zebrane prezenty zostaną przekazane dzieciom na Ukrainie, Rumunii i Białorusi. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli uczniów naszej szkoły podczas niedzielnych kwest na rzecz Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „Hospicjum” w Chorzowie.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia uczniów naszej szkoły, którzy w ramach realizacji ogólnopolskiej kampanii „Pola Nadziei” będą zbierać środki na rzecz

Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „Hospicjum” w Chorzowie.

Kwesta odbędzie się po mszach świętych w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach o godzinach: 10.00, 11.30 oraz 16.30.

Każda osoba, która przyłączy się do naszej akcji otrzyma własnoręcznie wykonanego żonkila, który jest symbolem nadziei. Zapraszamy!