W dniu 9 września uczniowie wszystkich pierwszych klas wzięli udział w imprezie "Bezpieczna droga do szkoły".

Jedyny, niepowtarzalny, oryginalny spektakl w wykonaniu naszych nauczycieli dotarł do półfinału w programie "Mam talent" w TVN!

Dnia 21 października w naszej szkole odbył się koncert dzieci i młodzieży świętochłowickich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych.

W piątek 31.10 klasa 1a gościła u siebie panią Annę Falisz, dietetyczkę pracującą w Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu w Świętochłowicach.

W czwartek 30 października już po raz trzeci mogliśmy gościć w naszej piaśnickiej parafii, a także w naszej szkole, wyjątkowego gościa - pochodzącego z Indonezji misjonarza werbistę o. Franciszka Laka.

Dnia 25.11.14 uczniowie klas Ib i IId wyjechali do Wiejskiej Chaty w Bojkowie.

Zbliżające się Andrzejki w piątek świętowała klasa 1a.