Rezultaty uczniów biorących udział w konkursie informatycznym Bóbr

3 marca 2015 roku (wtorek) o godzinie 8:50 w sali 105 odbędzie się konkurs matematyczny dla klas IV - VI "Pangea".  Lista osób zapisanych na konkurs znajduje się na tablicy przy sali 103.

Po raz pierwszy w naszej szkole odbędzie się międzynarodowy konkurs matematyczny PANGEA.

Składać się będzie z 2 etapów: szkolnego (3 marca na terenie szkoły) i finałowego (17 kwietnia we Wrocławiu).

Zapisy uczniów klas IV - VI przyjmują nauczyciele matematyki do 28 stycznia 2015 r.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie organizatorów www.pangea.edu.pl

Do półfinału konkursu

„Nudna Matematyka”

dostali się:

Dawid K. (klasa IV d)

Patryk M. (klasa IV d)

Paweł S. (klasa VI b)

GRATULUJEMY

i życzymy sukcesów w kolejnych etapach!!

Prace plastyczne : Wiktorii Ullmann , Weroniki Siekierskiej, Viktora Knapika i Natalii Dynowiec zostały wysłane  na miejski konkurs plastyczny z okazji jubileuszu 125-lecia poświęcenia kościoła pw. śś. apostołów Piotra i Pawła w Świętochłowicach.

Trzymamy za nich kciuki, ogłoszenie wyników 24 .06. 2016r.
Zobaczcie na stronie WIRTUALNEJ PRACOWNI PLASTYCZNEJ  jakie piękne stworzyli kolaże :

Rusza konkurs plastyczny dedykowany uczniom klas I-III świętochłowickich szkół podstawowych. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę w formie plastycznej o tematyce związanej z szeroko rozumianymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa na drodze i nie tylko.

Szkolna gazetka „Kleks” organizuje konkurs na najciekawszą budowlę z LEGO. Do budowli trzeba dołączyć karteczkę z imieniem i z nazwiskiem oraz zrobić jej fotografię. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 kwietnia 2016r.

Szczegółowych informacji udziela Piotr C. z klasy Va.

lego1     lego2