Strona szkoły wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

AKTUALIZACJA  16 grudnia 2014

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia II miejsca w konkursie "WZOROWA ŁAZIENKA" organizowanym przez firmę DOMESTOS i tym samym zdobycia nagrody w wysokości 30 000 zł przeznaczonej na remont łazienek w naszej placówce.

wzorowa

Przedstawiamy listę firm, instytucji, placówek i innych osób, które gorąco wsparły starania naszej szkoły w dążeniu do osiągnięcia końcowego sukcesu.

 1. Dzieci wraz z rodzicami
 2. Dyrekcja wraz z Nauczycielami SP nr 1,
 3. Urząd Miasta Świętochłowice wraz z Prezydentem Miasta Dawidem Kostempskim,
 4. Iga i Marek Gawlińscy właściciele marketu budowlanego Bricomarchè w Świętochłowicach,
 5. Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu,
 6. Przedszkole Miejskie nr 1 w Świętochłowicach,
 7. Zespół Szkół Salezjańskich „Don Bosko” w Świętochłowicach,
 8. Zespół Szkół Usługowo-Ekonomicznych w Świętochłowicach
 9. MDK w Świętochłowicach,
 10. Ochotnicza Straż Pożarna w Świętochłowicach,
 11. OSiR Skałka,
 12. Państwowa Straż Pożarna w Świętochłowicach,
 13. Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z proboszczem Markiem Kotyczką,
 14. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wiosenna”,
 15. Stowarzyszenie i Fundacja „Wspólne Świętochłowice”,
 16. Śląski Bank Żywności – Jan Szczęśniewski,
 17. UKS JUDO Świętochłowice wraz z trenerem Marcinem Sznapką,
 18. Arcellor Mittal Świętochłowice,
 19. Delta Trans w Świętochłowicach,
 20. Jeronimo Martins – sklepy Biedronka w Świętochłowicach,
 21. Lidl sklepy w Świętochłowicach,
 22. Szkoła Językowa Helen Doron w Chorzowie,
 23. Tramwaje Śląskie S.A.,

media publiczne i społecznościowe:

 1. Dziennik Zachodni,
 2. Świętochłowicka Telewizja Kablowa ,
 3. Portal – www.ngs24.pl,
 4. Portal – www.swietochlowice.naszemiasto.pl
 5. Portal – www.swiony.pl
 6. Portal – www.swietochlowicki.pl
 7. Forum internetowe - Świętochłowice są najważniejsze,
 8. Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzów Społeczne Forum Mieszkańców i sympatyków miasta Chorzów,
 9. Wszyscy inni nie wymienieni, ale na pewno zasłużeni!

DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy również za wspaniałą rywalizację naszym wszystkim konkurentom, a więc 374 Szkołom Podstawowym z całej Polski, a w szczególności zwycięzcy – SP im. ks. bpa. F. Jaczewskiego – Górki-Grubaki

 

http://www.wzorowalazienka.pl/galeria/262

Aktualizacja 11 grudnia 2014r

Witam! 

W związku z zakończeniem programu, pragniemy wszystkich Państwa poinformować o następujących sytuacjach: 

1. Podczas weekendu i w poniedziałek do programu z kont niektórych szkół, napłynęły głosy oddawane niezgodnie z regulaminem. Ponieważ system nie ma możliwości blokady tych głosów, zostawały usuwane dobę po identyfikacji. Obejście systemu w ten sposób naruszało regulamin, że jeden adres e-mail otrzymywał dwukrotnie kody aktywujące głos, poprzez specjalny sposób wpisywania adresu w odpowiednie pole. 
Co do niezgodności tych głosów w regulaminem, nie mamy żadnych wątpliwości. Cały czas sprawdzamy głosy, którye były w ten sposób naliczone w dniu wczorajszym, do godzin wieczornych. 

2. Z przyczyn technicznych system, który miał za zadanie zatrzymać oddawanie głosów, nadal przyjmował oddawane na poszczególne galerie głosy. Mimo to, wszystkie głosy oddane po godzinie 23:59 dnia wczorajszego nie będą uznane za ważne. 

3. W związku z tą sytuacją jeszcze raz chcemy sprawdzić wszytskie głosy, a wyniki zostaną ogłoszone w piątek, 13 grudnia. 


Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia. 

Pozdrawiamy! 

Aktualizacja 06 listopada 2014r.

Głosy niezgodne z regulaminem

Witamy!

Podczas ostatniego tygodnia trwania programu „Wzorowa Łazienka" na konta niektórych szkół naliczane były głosy przez dostępne w Internecie specjalne programy. Aby obejść ograniczenia dotyczące liczby oddawanych głosów, użytkownicy korzystali z serwisów ferujących tzw. maile tymczasowe (disposable/temporary email), które pozwoliły na wygenerowanie bardzo dużej ilości głosów w krótkim czasie. Są to działania niezgodne z regulaminem, ponieważ zgodnie z pkt 13 Regulaminu zabronione są działania zagrażające interesom innych uczestników Konkursu - za takie działanie należy uznać wykorzystanie programów głosujących.

Regulamin określa również - w pkt 46 sposób głosowania - to, ze jeden internauta identyfikowany za pomocą jednego adresu e-mail może oddać jeden głos w ciągu jednego dnia trwania okresu głosowania. Użycie programu głosującego z wykorzystaniem tego samego adresu e-mail, albo bez wskazywania adresu e-mail będzie również naruszeniem tego postanowienia.

Postanowiliśmy nie dyskwalifikować żadnej szkoły, na konto której wpłynęły te głosy. Jednak w związku z tą sytuacją, w dniu dzisiejszym zostaną usunięte wszystkie głosy oddane za pomocą następujących programów: dropmail.me, guerillamail.com, yopmail.com i innych podobnych. Od tego momentu zablokowane również zostanie oddawanie tego typu głosów w przyszłości. Wprowadzimy również dodatkowe zabezpieczenie CAPTCHA. 
Chcemy zwrócić uwagę na fakt, iż Państwa zaangażowanie w program jest bardzo duże i z pewnością godne podziwu. Prace, które wykonują dzieci i pokazują jak wyobrażają sobie wzorową łazienkę są niezwykłe. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o stosowanie jedynie działań zgodnych z regulaminem programu „Wzorowa Łazienka".

Aktualizacja - 28 listopada 2014r.

Akcja " Wzorowe Łazienki dla SP Jedynki " nabiera tempa i stała się już szeroko zakrojoną akcją ogólnomiejską. Szkołę Podstawową nr 1 w Piaśnikach wspiera wiele instytucji miejskich, lokalnych firm i marketów handlowych. W najbliższą sobotę planowana jest akcja promocyjna w Lidlu przy ulicy Bieszczadzkiej oraz w markecie budowlanym Brico Marche przy ul. Chorzowskiej 19. Dzieci będą wręczać klientom tych placówek ulotki z informacją o celu akcji, a przede wszystkim z instrukcją jak można oddać głos wspierający starania uczniów, rodziców, Dyrekcji i nauczycieli SP1. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tych placówek w sobotę 29.11.2014 w godzinach 10-12 i życzliwe potraktowanie dzieci, które całym sercem są oddane akcji.

Pozdrawiamy, Organizator i firma Domestos


fb share

Odsłony: 11259